• Ofiara na tacę  dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych. Dziękujemy za  złożone ofiary materialne.

 

  • W poniedziałek  06 lutego wznawiamy po zimowych feriach katechezę dla dorosłych i wszystkich zainteresowanych pogłębieniem  swojej wiary i wiedzy religijnej. Rozpoczęcie  po Mszy św. popołudniowej w Domu parafialnym około godz. 17.40.

 

  • W piątek  do spowiedzi świętej zapraszamy dzieci klas V. O godz. 17.00 Msza święta szkolna.

 

  • W sobotę 11 lutego  we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętamy w modlitwie o seniorach, starszych wiekiem i chorych w naszych modlitwach. Msza święta dla chorych parafian z błogosławieństwem lourdzkim będzie miała miejsce w sobotę 25 lutego o godz. 10.00  w ramach rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii.

 

  • Ofiara na tacę  przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na planowany remont dachu naszego kościoła.

 

  • Wszystkim Ofiarodawcom, Dobrodziejom i  Darczyńcom składamy serdeczne podziękowanie za okazywaną troskę i pomoc materialną na rzecz parafii i Kościoła. W sposób szczególny słowa podziękowania kierujemy do osób, które posprzątały naszą świątynię.  Panom za demontaż stajenki. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

 

  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, którą można nabyć wychodząc z Kościoła. Do nabycia jest  nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.,  dla dzieci Mały Gość Niedzielny w cenie 7 zł., a także pozostałe czasopisma religijne.

 

  • Wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowej + Roberta Kasperowicza, naszego wieloletniego kościelnego składam serdeczne podziękowanie, za obecność, dar modlitwy i ofiarowane Komunie święte  wypraszające dar życia wiecznego dla zmarłego.

 

Obchody liturgiczne  tygodnia

Poniedziałek - Wspomnienie św. Pawła MIKI i Towarzyszy

Wtorek - Wspomnienie św. Hieronima EMILIANIEGO

Piątek - Wspomnienie św. Sholastyki

Sobota - Wspomnienie NMP z LOURDES

Niedziela - VI NIEDZIELA ZWYKŁA