• Ofiara na tacę  dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na trwający generalny remont dachu naszego kościoła. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

 

 • Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.

 

 • Dziś obchodzimy Święto Chrztu Polski datowany na 14 kwietnia 966 rok i  ustanowiony przez Sejm RP.

 

 • W mijający czwartek Sakrament Bierzmowania przyjęła grupa 11 uczniów.

 

 • W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, w którym czcimy Boże Miłosierdzie. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia odprawimy za tydzień w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 15.00.

 

 • W  piątek  o 16.30 do miesięcznej spowiedzi świętej zapraszamy dzieci klas V. O godzinie 17.00 Msza święta szkolna.

 

 • Nauka przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w piątek o godzinie 18.00 w Dolnym Kościele. Sakrament chrztu świętego i błogosławienie rocznych dzieci będzie miało miejsce w niedziele 21 kwietnia na Mszy świętej o godzinie 14.00

 

 • W sobotę o godzinie 9.00 w górnym Kościele I spowiedź święta dla dzieci klasy III B. Prosimy  o obecność rodziców dzieci.

 

 • Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

 

 • Ofiara na tacę przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na trwający remont krypty katedry Chrystusa Króla w Katowicach.

 

 • W mijającym tygodniu rozpoczął się remont dachu naszego kościoła. Prosimy wiernych o zachowanie szczególnej ostrożności przy wchodzeniu do kościoła. W tygodniu wejście na Msze święte w dolnym Kościele tylko od strony probostwa. Wejście od ulicy Polnej jest  zamknięte.

 

 • Ofiara na tacę  ubiegłej niedzieli na działalność Caritas Archidiecezji wyniosła 5200  zł.

 

 • Ofiarodawcom, Dobrodziejom i  Darczyńcom składamy serdeczne podziękowanie za okazywaną troskę i pomoc materialną na rzecz parafii i Kościoła. W sposób szczególny słowa podziękowania kierujemy do osób, które posprzątały naszą  świątynię na dzisiejszą niedzielę.

 

 • Chętnych panów zapraszamy w poniedziałek o godzinie 9.00 do rozbiórki Bożego Grobu.

 

 • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, którą możemy nabyć wychodząc z Kościoła. Do nabycia jest  nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł, dla dzieci Mały Gość Niedzielny w cenie 7 zł, a także pozostałe czasopisma religijne.