• Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne, na bieżące utrzymanie kościoła i zaplecza parafialnego. Dziękujemy za wszystkie  złożone ofiary.

 

  • Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią  dziś  ma miejsce przed Kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Polecamy ją ofiarności parafian.

 

  • Dziś w naszym Kościele  o godzinie 14.30  odbędzie się  Dekanalny Dzień Skupienia dla narzeczonych i osób żyjących w związkach  nie sakramentalnych, którzy pragną w najbliższym czasie zawrzeć sakrament małżeństwa. W poniedziałek 11  i we wtorek 12 grudnia o godzinie 18.00 w Dolnym Kościele nauki przedślubne. W ostatni wtorek miesiąca w godz. od 18.00 - do 20.00 jest czynna Poradnia Życia Rodzinnego w parafii w Studzionce. Można także indywidualnie umówić się z Paniami  z Poradni, ale po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Numery telefonów znajdują się w gablotce parafialnej. Przypominamy, że nowożeńcy pragnący spisać protokół przedmałżeński przynoszą  ze sobą do kancelarii parafialnej wszystkie wymagane dokumenty.

 

  • W piątek o godzinie 18.00 w Dolnym Kościele  nauka przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Sakrament chrztu świętego i błogosławienie rocznych dzieci będzie miało miejsce w III  niedzielę miesiąca 17 grudnia  na Mszy świętej o godzinie 14.00.

 

  • Zachęcamy do udziału w roratach, które są odprawiane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Przypominamy, że kancelaria parafialna w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku jest czynna  po zakończonych roratach około godz. 18.00.

 

  • W tym tygodniu  spowiedź św. dla dzieci klas III w czwartek o 16.30, a w piątek  dla dzieci klas IV.

 

  • Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne remonty i inwestycje.

 

  • W Domu Parafialnym są do nabycia świece „ Caritas” –  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Mała świeca  w cenie 6 zł., duża 12 zł, a także  opłatki na stół wigilijny.

 

  • Wszystkim Ofiarodawcom, Dobrodziejom i Darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać za okazywaną troskę i pomoc materialną na rzecz parafii i Kościoła. W sposób szczególny słowa podziękowania kierujemy do osób, które posprzątały Kościół na dzisiejszą II niedzielę Adwentu.

 

  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej, którą możemy nabyć wychodząc z Kościoła. Do nabycia jest  nowy numer Gościa Niedzielnego, dla dzieci Mały Gość, Miłujcie się, Tak Rodzinie, Anioł Stróż, a także pozostałe czasopisma religijne.