NIEDZIELA 29.IX.2019. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 Za Parafian
9.30 Za + Annę ŚMIEJA - od wnuków i prawnuków
11.30 Dziękczynna za trud wychowania, wykształcenia i dar miłości dla Rodziców Renaty i Juliana FLOREK, oraz Marioli i Jerzego WRONA- od nowożeńców Daniela i Marzeny.
17.00 Do Dzieciątka Jezus i Anioła Stróża w intencji Franciszka ŚWIĄTEK z okazji 1 rocznicy chrztu świętego i urodzin.
PONIEDZIAŁEK 30.IX.2019. Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK
8.00 Za ++ rodziców Mariannę i Jana GADECKICH, oraz za + brata Zenona
17.00 Za + Maksymiliana KIEŁKOWSKIEGO, w kolejna rocznicę śmierci, oraz za ++ z rodziny KIEŁKOWSKI i SYPUŁA.
WTOREK 01.X.2019. Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK
8.00 W intencji Aleksandry GAJOR z okazji 76 rocznicy urodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski - od syna i córki.
17.00 Za + Bogdana ZIMKA i Eufemię TEMICH, jako pamięć na dzień urodzin, za + ojca, teściów i dziadków.
17.30 Nabożeństwo różańcowe
ŚRODA 02.X.2019. Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
8.00 Za + mamę Annę PIĄTEK w 30-ty dzień po śmierci
17.00 Za + Barbarę GOLDAU w 2 miesiąc po śmierci
17.30 Nabożeństwo różańcowe
CZWARTEK 03.X.2019. Dzień powszedni. I CZWARTEK MIESIĄCA
8.00 1. Ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana o nowe i liczne powołania do służby Bożej z naszej parafii, za kleryka Piotra o wytrwanie w powołaniu i o uświęcenie duchowieństwa.
2. Za + Irenę ŁOSKOT - od Tomasza i Eweliny KRUCZEK z ŁODYGOWIC
17.00 Za + Mariana HRYNCZYSZYN, oraz za ++ rodziców i teściów
17.30 Nabożeństwo różańcowe
PIĄTEK 04.X.2019. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. I PIATEK MIESIĄCA
8.00 1. W intencji czcicieli NSPJ
2.Za + Jana ZALESKIEGO - od rodziny KANIA
8.30 Nabożeństwo do NSPJ
17.00 Za + Barbarę GOLDAU - od sąsiadów
17.30 Nabożeństwo różańcowe
19.00 Msza święta Młodzieżowa - O dobre przygotowanie do przyjęcia sakramentu Bierzmowania
SOBOTA 05.X.2019. Wspomnienie św. Faustyny KOWALSKIEJ. I SOBOTA MIESIĄCA
8.00 1.W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi
2. Za + Dariusza KRAKOWSKIEGO w 30-ty dzień po śmierci
8.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za + Wiktorka KUSZ w 3 rocznicę śmierci - od rodziny
NIEDZIELA 06.X.2019. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 Za Parafian
9.30 Za + Waldemara SZPOTOWICZ - od koleżanki z klasy Beaty HULBÓJ
11.30 Za + Zofie NALEPA w 1 rocznicę śmierci - od córki z zięciem i wnuczki Amelii.
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za + Barbarę GOLDAU - od sąsiadów
PONIEDZIAŁEK 07.X.2019. Wspomnienie NMP RÓŻAŃCOWEJ
8.00 Za + Irenę ŁOSKOT - od pracowników magazynu firmy INCOBEX
17.00 Za ++ Jana i Piotra TETLA, oraz za ++ rodziców z obu stron
17.30 Nabożeństwo różańcowe
WTOREK 08.X.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Irenę ŁOSKOT - od pracowników warsztatu elektrycznego firmy INCOBEX
17.00 Za + Marię SZMIGIL, za ++ rodziców: Mariannę i Kazimierza SZMIGIEL, za ++ teściów: Rozalie i Franciszka ŻYWCZAK.
17.30 Nabożeństwo różańcowe
ŚRODA 09.X.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Irenę ŁOSKOT w 30-ty dzień po śmierci
17.00 Za + ojca Józefa GODZIEK w 4 rocznicę śmierci, oraz za + matkę Pelagię GODZIEK
17.30 Nabożeństwo różańcowe
CZWARTEK 10.X.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Irenę ŁOSKOT -od pracowników przygotowania produkcji firmy INCOBEX
17.00 Za + Stanisława PASZYNA, za ++ rodziców i teściów, za + Jadwigę PLISZ i + Adama MENDREK
17.30 Nabożeństwo różańcowe
PIĄTEK 11.X.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za ++ Zofię i Benedykta BORKOWSKI - od córki z rodziną MAJ
17.00 Za + Waldemara SZPOTOWICZ - od sąsiadów z ul. Górniczej 9 F
17.30 Nabożeństwo różańcowe
SOBOTA 12.X.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Pelagię GODZIEK - od Stefanii i Bronisławy
16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za + Dariusza GODZINA, oraz za ++ rodziców Jadwigę i Bogdana GODZINA, oraz za ++ Marię i Józefa GANDOR.
NIEDZIELA 13.X.2019. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 Za + Bronisławę NOWOK - od rodzin: Janiny i Władysława ROMAŃSKI i Grażyny i Piotra JURASZ
9.30 W intencji małżonków Adama i Agnieszki z okazji 25 rocznicy ślubu - od córek z rodzinami / Te Deum/ .
11.30 W intencji Barbary SKUBISZ z okazji 60 -tej rocznicy urodzin - od męża i dzieci z rodzinami / Te Deum/
17.00 Za + Waldemara SZPOTOWICZ, oradość życia wiecznego - od kolegów z brygady szybu drugiego.
19.30 Nabożeństwo Fatimskie: Modlitwa różańcowa, Msza święta, Procesja Światła, Apel Jasnogórski.