NIEDZIELA 01.IX.2019. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 W intencji Weroniki JOKIEL z okazji 15 rocznicy urodzin, oraz w intencji Dawida JOKIEL z okazji 17 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
9.30 Za + Alfreda FOJCIK w kolejną rocznicę śmierci, oraz za + żonę Łucję.
11.30 Za + męża Józefa w 11 rocznicę śmierci, oraz za ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
17.00 Za + Bronisława KOWCZ, jako pamięć na dzień imienin - od żony i dzieci
PONIEDZIAŁEK 02.IX.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Bronisławę POLAK w 5 rocznicę śmierci - jako pamięć na dzień imienin
17.00 Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej w pewnej intencji
WTOREK 03.IX.2019. Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dK.
8.00 Za + Annę ŚMIEJA - od chrześnicy Janiny z rodziną
17.00 Za + Bronisławę NOWOK - od rodzin Marii i Czesława JĘDRKIEWICZ, Ewy i Andrzeja KUPCZAK, Stanisławy i Stanisława KUPCZAK
17.30 Nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła
ŚRODA 04. IX. 2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Annę ŚMIEJA - od szwagierek i szwagrów Wandy z Bronowa
17.00 Za ++ Marię i Franciszka GOIK, zięcia Huberta, ++ Wawrzyna i Franciszkę GRYMAN, córki, zięciów, syna i synową ++Alojzego i Martę BREJZA, zięcia Bolesława, oraz za ++ z pokrewieństwa: GOIK i GRYMAN
17.30 Nabożeństwo do Świętego Józefa
CZWARTEK 05.IX.2019. Dzień powszedni. I CZWARTEK MIESIĄCA
8.00 1. Ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana o nowe i liczne powołania z naszej parafii, za kleryka Piotra o wytrwanie w powołaniu i o uświęcenie duchowieństwa.
2. Za + Pelagię GODZIEK - od przyjaciółki Leokadii
17.00 Za + Jarosława ŁUKASIEWICZ - od sąsiadów
PIĄTEK 06.IX.2019. Dzień powszedni. I PIĄTEK MIESIĄCA
8.00 1. W intencji czcicieli NSPJ
2. Za + Barbarę GOLDAU - od kolegów z KWK Pniówek
8.30 Nabożeństwo do NSPJ
17.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Jana BURSZTYN, oraz za ++ Lidię i Władysława KOLONKO
19.00 Msza święta młodzieżowa
SOBOTA 07.IX.2019. Dzień powszedni. I SOBOTA MIESIĄCA
8.00 1. W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi 2.Za + Jakuba KASZUBSKIEGO w 30-ty dzień po śmierci
8.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
16.00 ADORACJA NAJSWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17.00 Do Dzieciątka Jezus i Anioła Stróża w intencji dzieci Oliwiera z okazji 1 rocznicy urodzin i Zuzanny z okazji 5 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski - od rodziców.
NIEDZIELA 08.IX .2019. 25 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO
7.30 Za Parafian
9.30 W intencji rodziców Marii i Aleksandra MACHUL i Teresy i Arkadiusza KRAUSE,z podziękowaniem za trud wychowania i wykształcenia - od Tomasza i Joanny
11.30 W intencji Ireny i Jana ŁOSKOT z okazji 45 rocznicy ślubu, oraz z okazji 66 rocznicy urodzin żony Ireny.
14.30 DEKANALNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH
16.30 NIESZPORY NIEDZIELNE
17.00 Za ++ Annę i Teodora ŚMIEJA, jako pamięć na dzień urodzin
PONIEDZIAŁEK 09.IX.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Annę ŚMIEJA - od członkiń II Róży Różańcowej
17.00 O radość życia wiecznego dla + Jana WILCZEK - od bratanka Pawła z rodziną
18.00 NAUKI PRZEDŚLUBNE
WTOREK 10.IX.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Teresę CIESIOŁKIEWICZ w 30-ty dzień po śmierci
17.00 Za ++ Piotra i Gertrudę GAJDA, oraz za ++ Teofila i Elfrydę BRONNY
17.30 Nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła
18.00 NAUKI PRZEDŚLUBNE
ŚRODA 11.IX.2019. Dzień powszedni.
8.00 Za + Floriana FRAJ w 30-ty dzień po śmierci
17.00 Za + Sonię RUMAN w 3 rocznicę śmierci - od rodziców i sióstr
17.30 Nabożeństwo do Świętego Józefa
CZWARTEK12.IX.2019. UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki Archidiecezji.
8.00 Za + Teresę CIESIOŁKIEWICZ - od Teresy TRACZ z synem i rodziną
17.00 Za ++ dziadków Józefę i Franciszka GUMIŃSKICH, za + syna Alojzego i + córkę Martę
PIĄTEK 13.IX.2019. Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK.
8.00 Za + Teresę CIESIOŁKIEWICZ - od Antoniny FRĄCZEK z rodziną
17.00 Za + męża Zygmunta SIUDZIŃSKIEGO, jako pamięć na dzień urodzin
19.30 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: Modlitwa różańcowa, Msza święta, Procesja Światła, Apel Jasnogórski.
SOBOTA 14.IX.2019. ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
8.00 Za Parafian
12.00 Ślub rzymski: Marcin PALA - Anna PISAREK
16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17.00 Za + Grzegorza KOTKOWSKIEGO, jako pamięć na dzień urodzin
NIEDZIELA15.IX.2019. UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
7.30 Za + Jakuba KASZUBSKIEGO, jako pamięć na dzień urodzin
9.30 W intencji Gertrudy MARTIS z okazji 90 rocznicy urodzin - od rodziny MIŁKOWSKICH / Te Deum /
11.30 SUMA ODPUSTOWA w intencji Parafian 2. Dziękczynna za trud wychowania, wykształcenia i dar miłości dla Rodziców - od nowożeńców Marcina i Anny
16.30 UROCZYSTE NIESZPORY ODPUSTOWE
17.00 Za ++ Marię i Mariana MACHETA, o radość życia wiecznego.