NIEDZIELA 07.VI. 2020. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7.30 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski

9.30 Za + Małgorzatę POPOWSKĄ - od Marzeny i Łukasza ŚLIWA, Marty i Mariusza BĄK z dziećmi

11.30 Za + Irenę RUSEK - od dzieci i wnuków, jako pamięć na dzień urodzin

17.00 W intencji małżonków Sebastiana i Kornelii TOMECKICH, z okazji 1 rocznicy ślubu

 

PONIEDZIAŁEK 08.VI.2020.  Wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

8.00 Za + Józefa SIENKO

17.00 O radość życia wiecznego dla + Adama WIERZBICKIEGO - od siostry ciotecznej z rodziną

 

WTOREK 09.VI.2020.  Dzień powszedni.

8.00 Za + Małgorzatę POPOWSKĄ - od działkowiczów z Pawłowic

17.00 Za + Sonię RUMAN, jako pamięć na dzień  urodzin

17.30 Nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła

 

ŚRODA 10.VI.2020. Dzień powszedni.

8.00 W intencji wnuków: Wiktorii i Piotra, w kolejną rocznicę urodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski - od dziadków

17.00 Za + Józefa KUSEK w rocznicę śmierci, za ++ rodziców Jana i Marię KUSEK, za ++ rodzeństwo: Stanisława, Marię i Genowefę

17.30  Nabożeństwo do Świętego Józefa

 

CZWARTEK 11.VI.2020. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

7.30 Za + Małgorzatę POPOWSKĄ w 30 -ty dzień po śmierci

9.30 Za Parafian

12.00 Za + męża Janusza PIETREK i za ++ rodziców Edwarda i  Marię PIETREK

17.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej: Casper SCHUMANN, Jakub CHORAB, Amelia LAPCZYK, Mateusz CZERNIEJ

 

PIĄTEK 12.VI.2020. Wspomnienie błogosławionych męcz. Józefa CZEMPIELA, Emila SZRAMKA.

8.00 Za Parafian

11.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej: Dominika WROŃSKA, Daniel KUKIEN, Sonia WIECZOREK

17.00  W intencji Jerzego KRYSIAK z okazji 60 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski - od żony i dzieci

17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

 

SOBOTA 13.VI.2020.  Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK.

8.00 Za ++ rodziców Jana i Helenę NIEZGODA, oraz za ++ rodzeństwo i + bratową

11.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej: Maksymilian STACHOWICZ, Nikola JABŁOŃSKA, Filip BRONNY, Mateusz JANKOWSKI, Nadia DUDEK

16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

17.00  W intencji dzieci: Jakuba, Zofii, Barbary, Magdaleny i Jadwigi TOKARCZYK, z podziękowaniem za otrzymane łaski ,z prośbą o Boże błogosławieństwo

19.30 Nabożeństwo FATIMSKIE

 

NIEDZIELA 14.VI.2020. XI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 W intencji męża Antoniego z okazji urodzin - od żony

9.30 W intencji małżonków Tomasza i Małgorzaty BANACH z okazji 25 rocznicy ślubu / Te Deum /

11.30 Za + Zbigniewa CHRAPEK w 5 rocznicę śmierci ROCZEK: Zuzanna HULIN

16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

17.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej: Kamil MOLITOR, Elżbieta WOŁKANIEC

 

PONIEDZIAŁEK 15.VI.2020. Dzień powszedni.

8.00 Za + Wojciecha JASZCZYK w 30 -ty dzień po śmierci

17.00 Za + męża Zygmunta SIUDZIŃSKIEGO w 13 rocznicę śmierci

17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

18.00 NAUKI PRZEDŚLUBNE

 

WTOREK 16.VI.2020. Dzień powszedni.

8.00 Za + Wiolettę DESECKĄ w kolejną rocznicę śmierci, oraz za ++ z rodziny: ROGALSKICH, DESECKICH, BALCERAK, HATŁAS - od męża i dzieci

17.00 W intencji małżonków Pawła i Anny WILCZEK z okazji 11 -tej rocznicy ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP

17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

18.00 NAUKI PRZEDŚLUBNE

 

ŚRODA 17.VI.2020.  Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

8.00 Za + Romana CZERNIK - od sąsiadów z ul. Skowronków i Wodzisławskiej

17.00 Za + Wiktorka KUSZ, jako pamięć na dzień urodzin

17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

 

CZWARTEK 18.VI.2020. Dzień powszedni.

8.00 Za + Romana CZERNIK - od sąsiadów z ul. Skowronków i Wodzisławskiej

17.00 Za + męża Bronisława KOWCZ, jako pamięć na dzień urodzin - od żony i dzieci

17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

 

PIĄTEK 19.VI.2020. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. III PIATEK MIESIĄCA.

8.00 Za + Romana CZERNIK w 30 -ty dzień po śmierci

16.30 Nabożeństwo do NSPJ

17.00 Za + Alojzego LUKASEK, jako pamięć na dzień urodzin, za ++ rodziców Franciszka i Zofię LUKASEK, za ++ teściów Rudolfa i Gertrudę KLIMOSZ, oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron

 

SOBOTA 20.VI.2020.  Wspomnienie Niepokalanego Sera NMP.

8.00 Za Parafian

12.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej: Klaudia PYTLAK, Nataniel GLUZA, Amelia JAREMA, Emilia PREIHS, Patrycja ROZUMEK, Laura SERWOTKA, Alicja HEJNOŁ,

16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

17.00 Za + męża Józefa BOCHNIAK, w kolejna rocznicę śmierci - od żony z rodziną

 

NIEDZIELA 21.VI.2020. XII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za Parafian

9.30 Za + Andrzeja SUCHANECKIEGO w 30 -ty dzień po śmierci

11.30 O radość życia wiecznego dla + Romana CZERNIK - od siostry Aleksandry z rodziną

14.00 KU CZCI TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Zofia BARTECKA, Zuzanna KOŁTUN. ROCZKI:

15.00  NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

17.00 Za + Romana CZERNIK - od brata Lucjana i chrześnicy Barbary z rodziną