NIEDZIELA 12.IX.2021.ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

7.30 Za Parafian

9.30 Za + Jerzego PIECHA, jako pamięć na dzień urodzin

11.30 Za + Elżbietę WAWRZYCZEK w 10 rocz. śmierci, za + męża Leona, + brata Piotra WOWRA, za ++ rodziców z obu stron

14.00 KU CZCI TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Wiktor NIEBISZ, Lilianna ZIEBURA, Wiktoria SERWOTKA, oraz ich rodziców i chrzestnych. ROCZKI: Antoni GAWŁOWSKI, Artur ĆWIKLIŃSKI, Korneliusz KUŚMIERSKI, Dominik PALA,

14.30 DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH

17.00 W intencji rodziców, z podziękowaniem za trud wychowania i wykształcenia - od nowożeńców Michała i Zuzanny

 

PONIEDZIAŁEK 13.IX.2021. Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK.

8.00 Za + Mirosława DANIELAK - od sąsiadów z ul. Polnej 17  F

17.00 Za + męża Zygmunta SIUDZIŃSKIEGO, jako pamięć na dzień urodzin

18.00 NAUKI PRZEDŚLUBNE

19.30 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE:  Modlitwa różańcowa, Msza święta, Procesja Światła, Apel Jasnogórski

 

WTOREK 14.IX.2021. ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

8.00 Za + żonę Wiolettę DECECKĄ - od męża z dziećmi

17.00 Za + Grzegorza KOTKOWSKIEGO, jako pamięć na dzień urodzin, oraz za + Krzysztofa KOTKOWSKIEGO

17.30 Nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła

18.00 NAUKI PRZEDŚLUBNE

 

ŚRODA 15.IX.2021.Wspomnienie NMP Bolesnej.

8.00 Za + Łucjana CZOGALA, w kolejną rocznicę śmierci

17.00 Za ++ dziadków z rodziny BOKŁAK i GĘBICKI - od Anny z rodziną

17.30 Nabożeństwo do Świętego Józefa

 

CZWARTEK 16.IX.2021. Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa.

8.00 Za + chrześniaka Radosława ZASKÓRSKIEGO, za ++ dziadków Zdzisława i Michalinę ZASKÓRSKICH i + Stanisława GROCHOWINĘ

17.00 1. Za +  Waldemara ANDRZEJUK, za ++ z rodziny ANDRZEJUK w kol. rocznicę śmierci, oraz za + ojca Mariana SZTAJNERT

          2. Za + Juliannę WALCZAK, w 30-ty dzień po śmierci

 

PIĄTEK 17.IX.2021. Dzień powszedni. III PIĄTEK  MIESIĄCA

8.00 Za ++ dziadków Józefę i Franciszka GUMIŃSKI i + syna Alojzego

17.00 Za + Maksymiliana KIEŁKOWSKIEGO w kolejną rocz. śmierci, oraz za ++ z rodzin: KIEŁKOWSKI i SYPUŁA

 

SOBOTA 18.IX.2021. ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA  KOSTKI, zak., patrona Polski.

8.00 Za ++ rodziców Jana i Mariannę GADECKICH i za + brata Zenona

16.00 ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKRAMENTU

17.00 Za + Teodora ŚMIEJA, za + żonę Annę, za + Kazimierza FOLEK, jako pamięć na dzień urodzin

 

NIEDZIELA 19.IX.2021. UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

7.30 W intencji małżonków Romana i Krystyny PIĘTOWSKICH z okazji 40 rocznicy ślubu / Te Deum /

9.30 W intencji Agnieszki SZYMAŃSKIEJ w kolejną rocznicę urodzin

11.30 1. Za Parafian

          2. Za Parafian

15.00 NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

17.00 Za + Wincentego REMPEGA, w kolejną rocz. śmierci, za +żonę Reginę, oraz a + syna Bronisława - o dar życia wiecznego

 

PONIEDZIAŁEK 20.IX.2021. Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy.

8.00 Za ++ Tadeusza i Wojciecha JASZCZYK - od sąsiadów

17.00  Za ++ Parafian od ubiegłorocznej Uroczystości Odpustowej: Władysław TUSZYŃSKI, Józef BUREK, Edward SLADECZEK, Halina CZYŻ, Barbara BRZEZIŃSKA,, Jarosław GAJOR, Henryk GOIK, Stefan KONIECZNY,  Antoni PACHAŁKO, Helena WOLANIN, Zdzisław MICHALSKI, Alojzy KUBIENIEC, Zofia CHRAPEK, Lucjan KOTLARZ, Zyta GOIK, Zbigniew KLOC, Maria CHĄDZYŃSKA, Mieczysława WADAS, Bogdan KRÓL, Iwona GAWLAS, Jan GÓRECKI, Gertruda MARTIS, Alicja ŁUKASIEWICZ, Henryk WÓJCIK, Katarzyna LEBIODA, Janusz BEDNAREK, Anna MARCINEK, Mirosław PRZEŹDZIĘK, Rudolf POLIT, Mirosław DANIELAK, Henryk BRZEZICKI, Tomasz HOJNACKI, Krzysztof  KĘDZIOR, Wirginia MAZUR, Regina MAJERSKA, Patryk GAWEŁCZYK, Irena BUCHLA, Jan WANTULOK, Ryszard ŚMIECHOWSKI, Julianna WALCZAK, Alfons BENDIG

 

WTOREK 21.IX.2021. ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA i EWANGELISTY

8.00 Za + Józefa BUREK - od Romana z rodziną z Czechowic Dziedzic

17.00  W intencji rodziny KWOKA: o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

17.30 Nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła

 

ŚRODA 22.IX.2021. Dzień powszedni.

8.00 Za + Władysławę ZIELONKA, w kolejną rocznicę śmierci

17.00 Za + Waldemara PAWŁOWSKIEGO w kolejną rocz.  śm., za ++ z rodziny PAWŁOWSKICH - od żony z rodziną

17.30 Nabożeństwo do Świętego Józefa

 

CZWARTEK 23.IX.2021. Wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.

8.00 Za ++ Stanisława i Mirosławę ADAMSKICH i + Czesława MATUSIK

17.00 W intencji małżonków z okazji 15 rocz. ślubu o opiekę, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny.

 

PIĄTEK 24.IX.2021. Dzień powszedni.

8.00 W intencji Agnieszki SZYMAŃSKIEJ z okazji urodzin

17.00 Za + Józefa HABDAS

 

SOBOTA 25.IX.2021. Dzień powszedni.

8.00 W intencji Karola, Franciszka, Antoniny, Angeliki i Natalii z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego

16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

17.00 Za + Krystynę MAŁYSZ, za + Rynaldo MAŁYSZ - od bratanka z rodziną

 

NIEDZIELA 26.IX.2021. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za + Gertrudę MARTIS / 1 /

9.30 MSZA ŚWIĘTA ŻNIWNA - DZIĘKCZYNIENIE ZA TEGOROCZNE PLONY

11.30 W intencji małżonków Krzysztofa i Wandy WRONA z okazji 55 -tej rocznicy ślubu

17.00 W intencji małżonków Rafała i Joanny PISAREK z okazji 10 -tej rocznicy ślubu